Do you have more questions? Let us know!
We would be happy to respond to any inquiries.
Inquiry

Rektörümüzün Mesajı

Çok kıymetli ve sevgili öğrencilerimiz.

Çağdaş ve modern imkanların yükseköğretimde kullanıldığı, global bir üniversiteyi seçtiğiniz için hepiniz kutlar, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi ailesi adına sizlere hoş geldiniz diyorum.  BAU Global ailesinin en yeni üyesi olan Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’ni tercih ederek sadece Kıbrıs’taki olanaklara değil; aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nin tüm diğer diğer imkanlarından da faydalanma ayrıcalığına sahip oldunuz. BAU Global ailesinin  İstanbul, Washington D.C., Berlin ve Batum’da sahip olduğu uluslararası üniversiteler, sizlerin akademik hayatı boyunca uzmanlık alanınıza ve kariyer planlarınıza destek vermek için  her türlü imkanı sunmaya hazırdır. BAU Global ailesinin tüm akademik ve idari kadrosu, üniversite yaşamınız süresince sizleri çağdaş, modern, yenilikçi ve güncel bilgilerle donatacak ve her zaman yanınızda olup yol gösterici olacaktır.

Yükseköğretim Kurumları içerisinde saygın bir marka değeri olan ve kurumsal geleneğe sahip üniversitemiz ve BAU Global ailesi ile hem akademik becerileri ve yetkinliklerinizi geliştirecek hem de Türkiye’mizde ve global dünyada saygın kurum ve kuruluşlarda çalışma imkanı bulacak ve mesleğinizi gururla icra etmeyi öğreneceksiniz.

Alanında uzman, dünyanın birçok ülkesinden donanımlı ve kalifiye akademisyenler sizleri en yeni ve güncel bilgilerle donatmak için yanınızda olacaktır. Tüm dünyada kullanılan modern eğitim teknolojileri ile bilgiyi üretme ve insanlıkla buluşturma olanakları sizlerin hizmetine sunulacaktır. Eğitim ve öğretim olanakları yanında, sizlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriniz için imkanlarımız seferber edilecektir. Kariyer planlamanızda uzman kadrolarımız ve akademisyenlerimiz sizlere her türlü desteği verecek, yüksek lisans ve doktora olanakları için sizlere yardımcı olacaktır. BAU Global ailesinin en yeni üyesi olan, Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi’nde, son derce güvenli bir ülkede ve ehil ellerde birlikte olacağız. Tekrardan BAU Global ailemize hoş geldiniz. Hepinize akademik yaşam yolculuğunuzda başarılar diler, sevgi ve saygılarımız sunarım.

Prof. Dr. Zafer AĞDELEN
Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Rektörü

 

Online Başvuru Formu